[   ورود کاربر   ]
آدمک -  تولید ایران با  طراحی زیبا، کیفیتی عالی و قیمتی مناسب
Skip Navigation Links
سایر
چند تکه
سیسمونی نوزادی
کلکسیون پاییز96
آدمک از سال 1340 تاکنون به تولید پوشاک نوزادی و بچه گانه اهتمام دارد. از سالها قبل از آن نیز به تولید انواع دیگری از پوشاک مردانه و بافتنی اشتغال داشت. ولی خط تولید خود را به تولید البسه نوزاد و کودک و بچه گانه تغییر داد.

پشتوانه بیش از 50 سال تجربه در زمینه تولید انواع پوشاک نوزاد و کودک و سیسمونی های نوزادی، آدمک را در زمره معتبرترین تولید کنندگان پوشاک بچه گانه کشور قرار داده است.

همواره سعی ما بر آن بوده و هست که کالایی با مرغوب ترین کیفیت تولید کنیم تا با جلب رضایت مشتری، به بالا بردن سطح زندگی در جامعه نیز کمکی کرده باشیم.

این روزها، داشتن توان مقابله با رقبای قدرتمند خارجی نیازمند داشتن تخصص و کوشش بسیار است که آدمک در این زمینه دریغ نخواهد کرد.


آدمک دراواخر دهه 1360 برای اولین باردرایران و با پیروی از روند تولید و عرضه پوشاک نوزاد و بچه گانه مرغوب و درجه یک در کشورهای اروپایی و آمریکا، زیرپوش های نوزادی و بچه گانه را با نخ 100% پنبه تولید کرد.

تاقبل از آن، تقریبا هرآنچه به تن کودک ایرانی می رفت از جنس پلی استر پنبه و سایر الیاف مصنوعی بود. جنسی که اکنون تقریبا همگان به مضرات آن بخصوص برای نوزادان و کودکان آگاهند.

درابتدا بخاطر قیمت بالاتر، فروشگاهها از عرضه زیرپوشهای پنبه ای خودداری می کردند ولی طی مرور زمان، برتری این نوع پارچه برای پوشش و سلامت نوزادان و کودکان و حتی بزرگسالان مورد قبول عامه قرار گرفت و علیرغم قیمت بالاترآن، سهمی از فروش فروشگاهها را از آن خود کرد.

پس از گذشت سالها، هم اکنون بسیاری از زیرپوش های تولید شده در ایران از جنس پنبه می باشند. این گام بزرگی برای سلامت نوزادن و کودکان ایرانی بود که آدمک برداشت وهمواره به آن مفتخر بوده و خواهد بود.

از آن زمان تاکنون آدمک حضور موثری دربازار پوشاک ایران داشته است و همواره از بهترین مارک های پوشاک مورد اعتماد مصرف کننده بوده و هست.

آدمک تداعی کننده کیفیت، سلامت و دوام در پوشاک نوزاد و کودک است.

هم اکنون  آدمک با به کارگیری آخرین تکنولوژی مطرح دنیا (گربر Gerber آمریکا)  برای طراحی و برش و استخدام پرسنل مجرب و کارآزموده بر آن است که پوشاکی استاندارد چه از لحاظ قواره و سایز بندی و چه از لحاظ جنس و نوع پارچه ارائه نماید.

آدمک درمقاطع مختلف زمانی، به بازارهای کشورهای خارجی از جمله کانادا، سوئد، آلمان، ایتالیا، فرانسه، دبی و ارمنستان بطورمستقیم ویا ازطریق شرکت های واسط، صادرات داشته و دارد.
امید است با مصرف محصولات ایرانی با کیفیت، به هر چه شکوفاتر شدن صنایع داخلی و ثروتمندتر شدن کشورمان یاری رسانیم.  
     
استخدام تماس با ما درباره ما