درباره ما

سایت adamak.com تنها نماینده رسمی فروش اینترنتی محصولات برند آدمک است که اقدام به فروش کلیه تولیدات آدمک اعم از سیسمونی و لباس نوزاد و پوشاک بچه گانه و نوجوان بصورت آنلاین می نماید.

آدمک ، از سال 1342 به تولید پوشاک نوزاد و کودک اشتغال دارد و مفتخر است که زیر پوش های 100% پنبه نوزادی برای اولین بار توسط این واحد تولیدی در اوایل دهه 60 به مصرف کنندگان ایرانی معرفی گردید. کالاهای عرضه شده در این سایت با رعایت بالاترین استاندارد های مواد اولیه مصرفی و روش های تولید تهیه شده اند و با بهترین کالاهای هم ردیف ارایه شده در سطح دنیا رقابت می نماید. اگر صداقت در فروش برایمان مهم نبود، امکان این که این کالا با مارک خارجی و با قیمتی چند برابر در بازار به فروش برسد، به راحتی وجود داشت.

استاندارد سایز بندی

از سال 1400 آدمک آغاز به گسترش سن مخاطب تولیدات خود از نوزاد تا 12 سال نموده است. برای چنین افزایش گستره تولید ما ناگزیر به استفاده از یک سیستم استاندارد معتبر سایز بندی و قواره لباس هستیم.

آدمک تنها و تنها برند پوشاک نوزاد و کودک و نوجوان ایرانی است که علیرغم سیطره تحریم های داخلی/ دولتی و همچنین خارجی اعمال شده روی صنعت و با صرف هزینه بسیار زیاد و چند برابری و غیر قابل باور - در مقایسه با صنایع مستقر در سایر کشورها - اقدام به تهیه و پیاده سازی معتبر ترین سیستم استاندارد بین المللی سایز بندی و قواره در خط تولید خود نمود. 

جدول سایز بندی ارائه شده در مشخصات کالا واقعی و دقیق است. عکس های موجود در سایت که بر تن مانکن ها مشاهده می نمایید در ابعاد واقعی می باشند که تن خور واقعی لباس را نشان می دهند.

همواره نهایت تلاش خود را کرده ایم که بتوانیم افتخاری برای کالای ایرانی باشیم.

سعی ما بر آن است که بتوانیم با تولید کالای با کیفیت و استاندارد، مصرف کننده را مشتاق به مصرف محصولات ایرانی نماییم و با شکوفا شدن صنایع داخلی - با فرض عدم مانع تراشی دولت - از خروج ثروت و سرمایه از کشورمان جلوگیری کنیم.