مرجوع و تعویض کالا

مرجوع و تعویض کالا

کالای سفارش داده شده درچند مرحله کنترل می گردد تا هیچ گونه ایرادی نداشته باشد و سپس برای شما ارسال می شود. در صورتی که به هر دلیلی از کالا راضی نبودید می توانید آن را به ما بازگردانید. 

بازگشت کالا ظرف  شش  ماه از تاریخ ارسال قابل قبول است و پس از آن امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد. کالا فقط در شرایط اولیه قابل برگشت است و چنانچه مارک و سایز و کارت آویز و بسته بندی آن از فرم اولیه خارج شده باشد و یا کالا مورد استفاده قرار گرفته باشد قابل مرجوع نمی باشد مگر کالا دارای مشکل فنی و ایراد کلی (با احتمال وقوع بسیار ناچیز) با تایید مشکل توسط کارشناسان آدمک باشد.

از شایع ترین مشکلات نگهداری لباس شستشو با البسه غیر همرنگ و غیر همگن می باشد. همیشه لباس های تیره را با لباس های تیره و لباس های روشن را با لباس های روشن شستشو نمایید بخصوص در شست اول.

همچنین کالاهای با رنگ های تیره مثل قرمز، سرمه ای، زرشکی و مانند آن برای بار اول حتما باید با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر 40 درجه شسته شوند در غیر اینصورت ممکن است پساب رنگ تیره منجر به خرابی کار شود. این پساب رنگی در آب ماشین لباسشویی آسیبی به کار نمی زند و موقعی منجر به خسارت می شود که با دست و با آب کمی شسته و روی بخش های روشن لباس برای خشک شدن پهن شود. خسارت پساب رنگی از گارانتی خارج و قابل مرجوع نمی باشد.

کالای مرجوعی باید از سایت یا اینستاگرام آدمک خریداری شده باشد. اگر کالا از کانال دیگری خریداری شده از همان کانال باید مرجوع گردد.

هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده خریدار است.


انصراف از خرید پس از پرداخت و قبل از ارسال

چنانچه قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید با شماره پشتیبانی 4-66953723 تماس بگیرید و کل مبلغ واریزی شما در اسرع وقت و حداکثر یک هفته به حساب شما عودت داده می شود. 

آدرس مرجوع کردن کالا: تهران، خیابان ولیعصر، کمی پایینتر از سه راه جمهوری، کوچه رجب بیگی، پلاک 17، ساختمان نما شیشه ای، تولیدی آدمک  کد پستی: 19710-11396 تلفن: 66953723